Strony internetowe – Bielsko-Biała

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych dla klientów z Bielska-Białej czy okolic.


Jaką stronę internetową stworzymy dla Ciebie?

Stworzymy dla Ciebie stronę:

PROSTĄ

Większość hitów muzycznych powstała na podstawie 4 akordów, a przestrzeganie nauk Jezusa Chrystusa można sprowadzić po prostu do przestrzegania przykazania miłości.

Życie jest proste, dlatego też tworzymy proste strony. Są one przystępne dla każdego.

NIEDROGĄ

Tworzymy strony na najpopularniejszym i darmowym systemie zarządzania treścią – WordPress, który po prostu może obsłużyć każdy po kilkunastu minutach przeszkolenia.

Tworzymy strony na darmowych szablonach, chyba że potrzebujesz czegoś bardziej wyrafinowanego – nie ma problemu :-).

Nie chodzi nam o to by wydawać niepotrzebnie pieniądze, ale robić to z głową :-).

SZYBKO WCZYTUJĄCĄ SIĘ

Pewnie znasz to z własnego doświadczenia – kiedy strona ładuje się za długo to po prostu z niej wychodzisz. I tak postępuje większość internautów. Nie mają oni po prostu cierpliwości by poczekać nawet te 2-3 sekundy dłużej.

My wiedząc o tym tworzymy takie strony, których twoi potencjalni klienci nie opuszczą z powodu długiego wczytywania się, bo wiemy jak ważną jest to kwestią.

ZOPTYMALIZOWANĄ

„Jeśli nie ma Cię w Google to nie istniejesz”.

Jeśli na przykład dopiero startujesz z własną działalnością i nie masz rozpropagowanych innych form reklamy to dla potencjalnego klienta po prostu nie istniejesz. Aby do niego dotrzeć potrzebujesz wyświetlać się w Google na frazy kluczowe, które będą dopasowane pod Twoją działalność.

Aby się wyświetlać wysoko w Google i docierać do potencjalnych klientów potrzebna jest Ci strona internetowa – ale nie byle jaka, ale taka dzięki której te wysokie pozycje będziesz mógł osiągnąć. Wiele stron i firm po prostu tego nie realizuje, tworzą piękne i drogie strony, których po prostu później nikt nie odwiedza, bo trudno jest je wypozycjonować.

Z racji tego że pozycjonujemy od zawsze to tworzymy strony, które są już przygotowane pod to by osiągać wysokie pozycje. Możesz Nam zaufać :-).


Strony internetowe – przykładowe realizacje

Stworzyliśmy stronę internetową w postaci wizytówki dla firmy LJ Serwis, która świadczy usługi elektryczne. Strona została postawiona na najpopularniejszym CMS WordPress i darmowym szablonie, co sprawiło że powstała strona prosta i niedroga. W połączeniu z pozycjonowaniem, które dla tej firmy wykonujemy pozyskaliśmy w okresie ponad roku współpracy wielu klientów. LJ Serwis to firma, która dopiero dzięki nam weszła na rynek, więc wszyscy klienci trafili do nich dzięki pozycjonowaniu. Trzeba szczerze powiedzieć, że firma po prostu nie miała pieniędzy na reklamę, więc w minimalnych kosztach uzyskaliśmy maksymalne efekty.

Elektryk Bielsko - instalacje elektryczne, pomiary, termowizja